Porady eksperckie

Lider sprawdzeń antypodsłuchowych

Wykrywanie podsłuchów > Porady eksperckie

Czy zakładanie podsłuchów jest legalne?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy zakładanie podsłuchów jest legalne? W Polsce istnieje szereg przepisów regulujących kwestię podsłuchiwania. Większość z nich omawia stosowanie podsłuchów przez władze publiczne, takie jak policja lub służby specjalne. Jednak wiele osób zastanawia się, czy osoby prywatne mogą legalnie zakładać podsłuchy w Polsce.

Continue reading Czy zakładanie podsłuchów jest legalne?
Przeczytaj

Czy Twój telefon jest na podsłuchu? Fakty i mity na temat inwigilacji urządzeń mobilnych.

Dla wielu z nas nasze telefony są w centrum naszego codziennego życia – zawierają mnóstwo prywatnych danych, od informacji finansowych po wiadomości w SMS, komunikatorach i e-maile. Te delikatne dane interesują od cyberprzestępców po osoby, z Twojego najbliższego otoczenia.

Continue reading Jak wykryć podsłuch w telefonie?
Przeczytaj

Jak znaleźć w samochodzie urządzenie śledzące?

Jako ludzie mamy niesamowitą zdolność „po prostu wiedzieć”, kiedy ktoś nas obserwuje. Tak zaczynają niektóre horrory i najlepsze filmy romantyczne. Większość podsłuchów jeśli chodzi o samochody, to lokalizatory GPS.

Tutaj pomożemy Ci dowiedzieć się, czy Twój pojazd jest narażony, a jeśli znajdziesz urządzenie śledzące, to co powinieneś zrobić.

Continue reading Jak wykryć podsłuch w samochodzie?
Przeczytaj

Jak zrobić sprawdzenie antypodsłuchowe? Poniżej przedstawiamy fakty, na ten temat.
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wykryć podsłuchy? Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć wiedzieć, jak wykryć podsłuchy, a o sposobach dowiesz się z tego artykułu.

Podsłuchiwanie Ciebie jest bardzo intymne i może być bardzo uciążliwe. Dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób można się dowiedzieć, czy ktoś nas podsłuchuje. To może być bardzo poważna sprawa, a jednym z najlepszych sposobów na to jest wynajęcie profesjonalnej agencji sprawdzeń antypodsłuchowych.

Continue reading Jak wykryć podsłuch?
Przeczytaj