Jak wykryć podsłuch w samochodzie?

Jak znaleźć w samochodzie urządzenie śledzące?

Jako ludzie mamy niesamowitą zdolność „po prostu wiedzieć”, kiedy ktoś nas obserwuje. Tak zaczynają niektóre horrory i najlepsze filmy romantyczne. Większość podsłuchów jeśli chodzi o samochody, to lokalizatory GPS.

Tutaj pomożemy Ci dowiedzieć się, czy Twój pojazd jest narażony, a jeśli znajdziesz urządzenie śledzące, to co powinieneś zrobić.

Przed wykrywaniem podsłuchów w samochodzie możesz kupić coś, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Wykrywacze GPS są dostępne w sklepach internetowych i mogą pomóc w znalezieniu niepożądanych urządzeń w samochodzie.

Wykrywacze GPS pracują, skanując częstotliwości w pobliżu pojazdu. Urządzenia używane do obserwowania Twojego miejsca pobytu, a także rozmowy prowadzone z innymi ludźmi i przez telefon bywają bardzo róźne.

Profesjonalne urządzenia do wykonywania sprawdzeń antypodsłuchowych, kosztują nawet 150 tysięcy złotych. Jako agencja, korzystamy z takich urządzeń codziennie.

Niektóre z pluskiew mogą być skomplikowane, trudne do znalezienia. Inne mogą być tanimi produktami z podejrzanych witryn internetowych. 
Chcesz dowiedzieć się, jak stwierdzić, czy Twoje auto jest narażone i jak najlepiej wykrywać lokalizatory GPS? 

Pamiętaj, że jeśli prowadzisz wykrywanie podsłuchów musisz wyłączyć smartfon. Musisz wyłączyć wszystkie urządzenia elektroniczne, w przeciwnym razie będziesz spędzać czas na wyszukiwaniu błędów zamiast podsłuchów. Tam, gdzie używamy detektora nie może odebrać nic innego, idealnie jest zaparkować w odległym miejscu. 

Podobnie jak w przypadku podsłuchów wykorzystywanych przez różne osoby i grupy, jakość tych urządzeń do wykrywania jest różna. Istnieje kilka lepszych modeli w Internecie, które udało nam się znaleźć, chociaż większość modeli nie wykryje wszystkich urządzeń i są dość bezużyteczne.

Podsumowanie
W wielu przypadkach monitorowanie pojazdu za pomocą podsłuchu i lokalizatora GPS jest zabronione i nielegalne.  Możesz się skontaktować z osobami takimi jak my, które rozumieją, jak wyłączyć urządzenia śledzące lokalizację pojazdu. Kilka przykładów wykorzystywanych urządzeń to ukryte kamery umieszczone w samochodzie, dyktafony i urządzenia śledzące GPS. 

Częste ofiary to osoby, które przechowują poufne informacje, zawodowi sportowcy, osoby pracujące na wysokich stanowiskach, a najczęściej zazdrośni kochankowie i małżonkowie, którzy nie ufają Twojej sekretarce, nawet jeśli to tylko przyjaciółka albo koleżanka z pracy.  Wiele podsłuchów GPS zostało umieszczonych głębiej w sprzęcie elektronicznym samochodu – za deską rozdzielczą. Jest to prawdopodobne miejsce, które wybiorą osoby lepiej wyspecjalizowane.

Możesz mieć przeczucie, że coś jest nie tak lub że jesteś śledzony z pracy do domu, jednak nie ma sposobu, aby to stwierdzić bez zrobienia sprawdzenia antypodsłuchowego.